اسامی دانش آموزان افتخار آفرین در روزنامه قدس  
 
افتخاری دیگر از دانش آموزان دبستان دخترانه امام رضا(ع)

راه یابی به مرحله استانی لیگ بسیج پایا

دانش آموزان پایه ششم به صورت دو گروه پنج نفره ضمن گذراندن با موفقیت در مرحله ناحیه به مرحله استانی راه یافتند.

زهراکمالی
شیما آقاسی زاده
ستایش سلطانی
بیتا سعیدی
مهتاب نعمتی
دیانا اکتشافی
ملیکا ایلاقی
هلیا ولایتی
ستایش شریف الحسینی
زهرا ق
یطانی

ضمن تبریک و تشکر از خانواده های آنان امید  آن داریم مراحل بعدی را در زیر سایه علی بن موسی الرضا با موفقیت بگذرانند .

کسب مقام اول در رشته ی ورزشی بسکتبال

کسب مقام اول در رشته ی ورزشی بسکتبال، گوارای وجود نازنینتان

از درگاه ایزد منان، توفیق روز افزون شما را خواستاریم.

آیدا ایزدپناه

سارینا سلطانی سیستانی

آنیتا حمیدی

نادیا کوهی

کسب مقام اول و دوم تیمی و انفرادی در رشته ژیمناستیک

کسب مقام اول و دوم تیمی و انفرادی

در رشته ژیمناستیک مدارس ابتدایی استان

توسط دانش آموز پایه چهارم ریحانه رزاقی مقدم

برگ زرینی دیگر از افتخارات دبستان دخترانه امام رضا(ع)

منتخبین برتر استانی جشنواره علمی - پژوهشی
"زیست و فناوری-نجوم-ماشی
ن های شیمیایی
"

دانش آموزان ذیل در همایش نجوم  و شاخه های مختلف زیست و فناوری و ماشین های سوختی کسب رتبه نمودند ضمن تبریک به خانواده های آنان دستان آنها را می فشاریم و دست مریزاد می گوییم.

جشنواره زیست و فناوری :

ساینا سمیعی پایه پنجم
 منتخب برتر داستان نویسی

زهرا فاطمی پایه پنجم
مقام دوم داستان نویسی

بیتا سعیدی پایه ششم
مقام دوم حوزه نرم افزار تولید محتوی

محدثه بهزادی فر پایه چهارم
منتخب برتر حوزه نرم افزار تولید محتوی

پریا احمدی پایه پنجم
رتبه اول نقاشی

نیلوفر صابر نژاد پایه پنجم
رتبه دوم نقاشی

یاسمن احمد زاده پایه پنجم
رتبه دوم نقاشی

جشنواره ماشین های شیمیایی:

رتبه برتر طراحی پوستر
روژینا محروقی و دلارام طیفوری پایه ششم

افتخاری دیگر ....

 

إِنَّ هَـذَا الْقُرْآنَ یِهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ

خدا را شاکریم که امواج نورانی دریای پر برکت قرآن، برای چندمین بار شامل حالمان شد و تقدیر خداوند بر این تعلق یافت، که درجهت تعمیم و تعمیق فرهنگ قرآنی تلاشی هرچند ناچیز داشته باشیم.

بر خود لازم می دانیم بابت حضور سبزتان در مسابقات قرآنی ناحیه 4 تقدیر وتشکر نماییم و آرزوی توفیقات روزافزون شما را در احیاء بصیرت و معرفت قرآنی درسایه الطاف بی دریغ الهی، از درگاه ایزد منان خواستاریم.

یاسمن احمدزاده

پایه پنجم

رتبه اول

رشته قرائت

فاطمه تقی زاده

پایه پنجم

رتبه دوم

رشته
حفظ عمومی

نرجس فاطمی

پایه ششم

رتبه سوم

رشته
حفظ عمومی

 

در پناه قرآن و عترت محفوظ باشید .

افتخارآفرینان مسابقات ناحیه 4

آینده ای روشن، قلمی رسا و اندیشه ای ژرف برایتان خواستاریم.

رتبه سوم مسابقات سرود ناحیه

رتبه سوم افتخار آفرینان آموزشگاه

در مسابقات سرود ناحیه

کسب مقام اول کشوری

کسب مقام اول و مدال طلای کشوری در رشته ی ووشو

توسط دانش آموز پایه چهارم

ریحانه رزاقــــــی مقدم

کسب رتبه در مسابقه نقاشی

دانش آموز عزیز:

مبینا جوکار دوست آباد

کسب رتبه منتخب در مسابقه نقاشی «دانش آموز و مصرف منطقی دارو» را به شما تبریک عرض می نماییم.

کسب رتبه در مسابقات دو و میدانی

افتخاری دیگر ...

کسب مقام سوم در مسابقات ناحیه4 در رشته دو و میدانی توسط ورزشکاران بوستان رضوی به ثمر نشست.

آنیتا حمیدی - ستایش فروتن

همتتان پایدار، دلاوران

افتخار آفرینی در مسابقات استانی کاراته

 

افتخار آفرینی دانش آموز پایه چهارم

 نیایش بلوریان در مسابقات استانی کاراته

 

کسب مقام سوم در مسابقات شطرنج

ورزشکاران بوستان رضوی بازهم درخشیدند.

کسب مقام سوم در مسابقات شطرنج، توسط دانش آموزان روژینا محروقی، نازگل اسلامی، پرنیا حیاتی، طنین یاراحمدی، فاطمه شهامت رقم خورد.

این مقام را به شما دختران خوب  و همچنین خانواده محترمتان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و موفقیت های بیشتری برای شما آرزومندیم.

برگزیدگان آزمون احکام در سطح آموزشگاه

 

امام صادق(علیه السلام) فرمودند: هنگامی که خداوند سعادت بنده ای را بخواهد، او را نسبت به دین بینا می سازد.

پایـــــــــه چهـــــــارم:

پرنیان زواری                             رتبه اول

شهرزاد آریان پور                        رتبه دوم

کیانا برزگر                                رتبه سوم

پایـــــــــه پنجـــــــم:

حسنا کاشانی                         رتبه اول

پریا احمدی                              رتبه دوم

کوثر جاودانی                            رتبه سوم

پایـــــــــه ششـــــم:

بهار قلیچ زاده                             رتبه اول

نسترن قاسمی                         رتبه دوم

زهرا کمالی                              رتبه سوم

بازهـــــــم افتخاری دیگر
 

دانش آموزان پایه پنجم آموزشگاه با شرکت در مسابقات شنا ناحیه 4 نایل به کسب مقام اول،دوم،سوم شنا در رشته های پروانه،کرال سینه،قورباغه گریدند.

هلنا رادفر کسب مقام اول رشته شنا (100 متر قورباغه)

هلنا رادفر کسب مقام اول رشته شنا (50 متر کرال سینه)

روبیتا ربیع کسب مقام دوم رشته شنا (50 متر قورباغه)

روبیتا ربیع کسب مقام سوم رشته شنا (50 متر پروانه)

افتخار آفرینی دانش آموز پایه چهارم

 

دانش آموز افتخـــــــار آفرین

ریحانه رزاقی مقدم

کسب دیپلم افتخار ووشو از کشور چین

کسب مدال طلا کشوری ووشو

 

کسب مقام اول استانی در رشته ژیمناستیک

کسب مقام اول در مسابقات کشوری رباتیک

خوشا به حا ل شما ائمه معصومین (علیهم السلام) می فرمایند: با آموختن، بردباری و وقار و آرامش را به دست آورید؛ چون دانش، دوست مؤمن و بردباری، وزیر و مشاور اوست .

 شیوا جره  دانش آموز پایه پنجم در چهارمین دوره مسابقات رباتیک کشور جام نور مشهد لیگ مسیر یاب دانش اموزی رتبه اول را کسب نموده اند.

این موفقیت را به دختر خوبمان، مربیان  و خانواده گرامی شان تبریک می گوییم.

مراســـم اســتقبال

مراسم استقبال از دانش آموزمنتخب پایه چهارم فاطمه ابن الرضا در مرحله کشوری جشنواره علمی-پژوهشی جابربن حیان در تاریخ دوشنبه 1395/5/25  ساعت 22:30

با کمال افتخار و سرفرازی این موفقیت را به خانواده بزرگ رضوی و همه ی دوستداران علم و دانش تبریک عرض می کنیم و آرزومند رشد و تعالی تک تک فرزندان این سرزمین در راه آبادانی ایران اسلامی هستیم.

قابل توجه است که طرح مورد نظر خروجی جشنواره طرح و ایده ی پژوهشسرای امام رضا (ع) می باشد که از آقایان مهدی صباغ مقدم و دکتر سهرابی کمال تشکر و قدر دانی را داریم.

 
 
 
 
 
کسب مقام سوم در مسابقات کشوری اسکیت
 

حضرت علی (علیه السلام) می فرمایند :

در بین مردم، آن کس از همه توانا تر است که بر فرو نشاندن خود، به واسطه حلم و بردباری اش، توانا باشد.

ساره احمدی در مسابقات کشوری اسکیت، مقام سوم را کسب نموده است.

این موفقیت را به ساره احمدی، مربیان عزیزش و خانواده گرامی شان تبریک می گوییم.

کسب مقام اول در مسابقات کشوری فستیوال اسکیت

امام رضا (علیه السلام) می فرمایند: به راستى كسى كه در پى افزایش رزق و روزى است تا با آن خانواده خود را اداره كند، پاداشش از مجاهد در راه خدا بیشتر است.

ساره احمدی و کیانا اکرانی در مسابقات کشوری فستیوال اسکیت
مقام اول را کسب نموده اند

این موفقیت را به مربیان  و خانواده گرامی شان تبریک می گوییم.

انشاءالله همیشه موفق و موید باشید

نفرات برتر مسابقه ی نقاشی ناحیه
 

با موضوع نقاشی: "انسان - جاده - وسیله نقلیه"

هستی حسنی

ملینا سعیدی فرد

صبا اقبالی مطلق

مهدیه اروجی

فاطمه صبوریان

یاسمن دلخوش

یاسمن اصیلی

صائمه توکلی فرد

 
 
 
 
 
 
 
کسب مقام سوم در مسابقات استانی شنا
 

امام سجاد (علیه السلام) در دعای ابو حمزه ثمالی عرضه می دارد:

خداوندا ! سلامتی در جسم وتوانایی بدنی به من ارزانی فرما !

روبیتا ربیع در مسابقات استانی شنای رده سنی 7 سال،
رتبه سوم را کسب نمود
ه است.

این موفقیت را به روبیتا ربیع، مربیان  و خانواده گرامی شان تبریک می گوییم.

کسب مقام در رشته نقاشی
 

کسب مقام برتر رشته نقاشی

در مسابقات هشتمین خورشید

توسط کیاناز صحت دانش آموز ورودی پایه اول

و تقدیر از ایشان در جشنواره

 

ورزشکاران افتخار آفرین ما

رکورد همیشه در خوبی هاست که باعث افتخار و اقتدار است

و حالا تو صاحب این مقام ارزشمند شده ای

قدر تو را میدانیم چون تو لایق بهترین تقدیر ها و خوشبختی ها هستی

 

<< گروه سنی  زیر 10 سال >>

تهمینه یزدانی

مقام اول

رشته 100 متر آزاد و 100 متر قورباغه و 100 متر کرال پشت و

50 متر پروانه

ترلان تائبی

 

مقام دوم

 

رشته 100 متر آزاد و 100 متر قورباغه و 100 متر کرال پشت و

50 متر پروانه

 

<< گروه سنی 11 تا 12 سال >>

هلیا کاملان

مقام چهارم     100 متر آزاد،100 متر کرال پشت و 100مترپروانه

مقام پنجم       100 متر قورباغه

ملیکا مجاهد

مقام پنجم       100 متر کرال پشت

مقام ششم    100 متر آزاد

مقام هشتم    100 متر پروانه

 
نفرات برتر مسابقه احکام مرحله آموزشگاه
 

  امام على (علیه ‏السلام) می فرمایند:

 هیچ کس جز با اجراى حدود و احکام خدا خوشبخت نمی ‏شود و جز با ضایع کردن آن بدبخت نمی گردد.

ردیف

نام ونام خانوادگی

کلاس

1

زهرا استادی

سوم 1

2

ستایش شریف الحسینی

سوم 1

3

یاس عبادیان

سوم 2

4

مائده رازقی

سوم 2

5

نازگل اسلامی

سوم 3

6

فاطمه معصومه بیجاری

سوم 3

7

ثنا استادی

سوم 4

8

دلارام طیفوری

سوم 4

9

مبینا علیمردانی

چهارم 1

10

یاسمین اصیلی

چهارم 1

11

نرجس مشرفی

چهارم 1

12

فائزه غفاریان

چهارم 1

13

حسنا فاطمی

چهارم 1

14

ریحانه نظری

چهارم 2

15

منصوره موسوی نژاد

چهارم 3

16

زهرا نژاد رحیم

چهارم 3

17

الهه شمس زاده

چهارم 3

18

فاطمه شریفی نژاد

چهارم 4

19

فرناز احمد نیا

پنجم 1

20

کیمیا سرابیان

پنجم 1

21

یاسمین شهسوار

پنجم 1

22

سیده مریم سرادار

پنجم 2

23

مهرناز قائمی

پنجم 2

24

شیوا پاشایی

پنجم 2

25

کوثر نجاری

پنجم 3

26

فرزانه نجاری

پنجم 4

27

فرزانه علی پور

ششم 1

28

طهورا توانایی

ششم 1

29

بهناز بنایی فرد

ششم 2

30

سیده مطهره سیدی

ششم 3

31

صبا خیاط زاده

ششم 3

32

پریسا شکیبا

ششم 3

33

فاطمه فرهادی مهر

ششم 3

34

فاطمه معتمدی نیک

ششم 4

35

الهه الهی

ششم 4

36

حانیه نوایی مقدم

ششم 4

37

یاسمین حسینی

ششم 4

38

پرستو امانیان

ششم 4

تقدیر از رتبه های برتر آموزشگاه در رشته های معارف

تقدیر از رتبه های برتر آموزشگاه در رشته های معارف

در هفته امور تربیتی با نام "پرچمداران معرفت"

حضرت علی (علیه السلام) می فرمایند :

در قرآن اخبار ماقبل و مابعد شما آمده است ونیز اینکه چگونه باید زندگی کنید.

ردیف

قرائت قرآن

حفظ قرآن

احکام

1

کیانا پور فیض

ثنا استادی

ثنا استادی

2

ملیکا کرد نوغانی

ستایش رون زاد

الهه شمس زاده

3

کتایون گفتاری

ستایش سروش

مریم سرادار

4

ویدا رحیمی

ریحانه نظری

طهورا توانایی

5

مائده نیکدل

فرزانه نجاری

 

6

ملیکه بخشنده

فاطمه نجف زاده

 

7

ریحانه اسکویی

زینب بهرمن

 

8

زکیه حسینی

مریم زارعی

 

9

صبا خیاط زاده

پرستو امانیان

 

10

 

زینب خزاعی

 

 
تقدیر از نفرات برتر هنری

تقدیر از نفرات برتر هنری در هفته امور تربیتی

با نام پرچمداران هنر و ادب

خوشنویسی دوره اول - واحد17

پایه

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

اول

دیانا فیرزو آبادی

آوین دری

دیانا فغانی

دوم

ریحانه خدامی

زهرا محفوظی

هستی حسنی

ریحانه
خانعلی زاده

سوم

رومینا
اعظم طراحان

زهرا استادی

دلارام طیفوری

 
 

خوشنویسی دوره دوم - واحد5

پایه

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

چهارم

سارا صحراگرد

نیوشا عابدی

ملیکا مجاهد

پنجم

سارا سبک خیز

مهرناز عباسی

سیده یاسمین فاطمی

ششم

هدی عطاری

یگانه کشمیری

پریناز عبدالحسینی

 
 

نقاشی دوره اول - واحد17

پایه

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

اول

مهرنوش صادقی

ملیکا دهستانی

سارا موفق

دوم

سارینا سبک خیز

ملینا سعیدی فرد

کوثر جاودانی

سوم

آنیتا حمیدی

مهدیسا قدمگاهی

آیدا البرزی

 
 

نقاشی دوره دوم - واحد5

پایه

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

چهارم

عطرین فراوانی

صائمه توکلی فرد

نازنین عبدالهی

پنجم

سحر اذانی

نگار روبند فروش

حنانه لشکری

ششم

کیانا مظاهری

یاسمن امیری

مهدیه شایسته

 
 
اسامی نفرات برتر مسابقه ثقلین بنیاد فرهنگی رضوی
 
 

ردیف

نام و نام خانوادگی

جایزه

1

سارینا سبک خیز

کمک هزینه سفر به عتبات و عالیات

2

فاطمه هاشمی نژاد

کمک هزینه سفر به شهر مقدس قم

3

آلاءمحمد پور

کمک هزینه سفر به شهر مقدس قم

4

سحر میر محتشمی

نهج البلاغه

5

ثمین سرابندی

نهج البلاغه

6

حنانه ملازم قمی

صحیفه سجادیه

7

عسل منزوی

صحیفه سجادیه

8

بیتا عارفی

صحیفه سجادیه

9

فاضله فنودی

صحیفه سجادیه

10

یاسمن خادم الرضا

صحیفه سجادیه

11

کیمیا خسروپور

صحیفه سجادیه

12

فاطمه معصومه بیجاری

صحیفه سجادیه

13

کوثر جاودانی

صحیفه سجادیه

14

یگانه محمدرضایی

صحیفه سجادیه

 
افتخارات ورزشی در ناحیه

مسابقات دو ومیدانی

کسب مقام سوم انفرادی در

200متر: ستایش اصلیان

60 متر مطهره ذوقی

مسابقات بدمینتون

مقام اول انفرادی: غزل اخوان

مقام سوم انفرادی: ستایش صف شکن

مقام سوم تیمی: عالیه عزتی و مهرنوش فرشچی

مسابقات بسکتبال

کسب مقام سوم در ناحیه

غزل اخوان

آیناز علی اکبریان

فاطمه مرویان صفارزده

آرمیتا میر کمالی

بهار شایگان

سحرنورمندی

نادیا کوهی

بهارمحمدی

آیدا ایزدپناه

اسمامیرحسینی

هدی براتی

بهار رحیم زاده

 

 

 

      

     

مسابقات شنا

کسب مقام اول تیمی در ناحیه چهار

اعضا تیم و مقام های کسب شده انفرادی به شرح زیر می باشد

50 متر آزاد

ترلان  تائبی مقام اول

50 متر پشت

ملیکا مجاهد مقام دوم

50 مترآزاد

ملیکا مجاهد مقام دوم

50 متر پشت

تهمینه یزدانی مقام دوم

50 متر قورباغه

هلیا کاملان مقام سوم

50 متر پروانه

ملیکا مجاهد  مقام اول

هلیا کاملان مقام دوم

مقام های چهارم تا هشتم

پاک روح

آرمیتا میرکمالی

پریا اخترمقدم

 

      و همچنین

اهدائ جوایز  و حکم و مدال افتخار آفرینان ورزشی

 

تجلیل از برگزیدگان چهارمین همایش استانی علوم پایه
 

برگزاری مراسم ویژه تجلیل از برگزیدگان چهارمین همایش استانی علوم پایه 
نهم اردیبهشت95

تقدیر از دانش آموز "پرنیان زیوری" تنها برگزیده و منتخب جشنواره استانی همایش علوم پایه در رشته دست سازه های علمی در بین کلیه شرکت کنندگان مقطع ابتدایی

افتخار آفرینی این دانش پژوه عزیز را به مدیر عامل محترم بنیاد فرهنگی رضوی، مسئولین محترم پژوهشسرا ی امام رضا(ع)، همکاران توانمند و پر تلاش ، اولیا دانش آموزان گرامی بویژه والدین فرهیخته ی ایشان تبریک و تهنیت می گوییم.

 
افـتـتـاحـیـه الـمـپـیـاد درون مـدرسـه ای دوره دوم- واحد5
 

ورزشکاران ولایتمدارند

المپیاد ورزشی دانش آموزان واحد 5 با رژه ی غرور آفرین ورزشکاران در رشته های طناب زنی ،بسکتبال ،بدمینتون، شنا و دو میدانی با حضور سایر دانش آموزان این دوره برگزار شد و چندی از ورزشکاران با انجام حرکات نمایشی در حلقه های تشکیل شده ی هر پایه به ارائه برنامه پرداختند.

تقدیر از برندگان آزمون خیام مرحله اول توسط مدیریت
 
کسب افتخارات همکاران در مسابقات و جشنواره های علمی پژوهشی

کسب افتخارات همکاران در مسابقات و جشنواره های علمی پژوهشی اداره آموزش و پرورش و پژوهشسرای امام رضا علیه السلام در سال تحصیلی 96-95

 

1-جشنواره استانی ارزشیابی کیفی توصیفی مقطع ابتدایی

  • کسب رتبه ناحیه ای توسط 1 نفر از همکاران این مجموعه

2- ارائه طرح و ایده در قالب فرم های اتاق فکر

  • آثار منتخب اتاق فکر در سطح ناحیه توسط 1 نفر از همکاران این مجموعه

3- کسب رتبه در همایش معلمین مولف محقق و پژوهشگر پژوهشسرای امام رضا علیه السلام در هفته ی پژوهش توسط 1 نفر از همکاران این مجموعه

4- کسب رتبه در مسابقات کتابخوانی پژوهشسرای امام رضا علیه السلام توسط 2 نفر از همکاران این مجموعه

تقدیر از برگزیدگان در همایش اختتامیه دومین جشنواره عما (علمی ، مهارتی ،آزمایشگاهی )

 

در این جشنواره از آثار برتر 4 نفر از دانش آموزان این آموشگاه تقدیر به عمل آمد.

اسامی دانش آموزان

فاطمه شریفی نژاد  مینا فرامرزی
سارا احمدی حسنا مرتضایی
 

شایان ذکر است دانش آموز فاطمه شریفی نژاد جایزه ی ویژه  جشنواره را با دریافت مدال کسب نمود

همچنین سایر دانش اموزان شرکت کننده هم با دریافت جایزه مورد تقدیر قرار گرفتند.

افتخار آفرینی انجمن اولیا و مربیان ...

تجربیات و فعالیت‌های راهبردی انجمن اولیا و مربیان آموزشگاه با عنوان

«طرح تعاون و همیاری مشاغل اولیا و مربیان»

به عنوان تجارب برتر ناحیه 4 پذیرفته شد و برای شرکت در مراحل استانی

«جشنواره تجارب برتر»

به اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان ارسال گردید.

ویژه برنامه اختتامیه جشنواره جابربن حیان (یک روز با جابر)

برگزاری مراسم ویژه اختتامیه جشنواره کشوری جابربن حیان

با عنوان (یک روز با جابر)

در این مراسم ابتدا دانش آموزان خلاصه ای از کار پژوهشی جابربن حیان خود را درکلاس برای دوستانشان ارائه نموده سپس با اهدا لوح تقدیر از تلاش کلیه دانش آموزان تقدیر و تشکر به عمل آمد چرا که تلاش این عزیزان با همراهی همکاران گرامی نتایج قابل تقدیری در پی داشتند که کسب رتبه ی دوم ناحیه را به دنبال داشت.

در ادامه با برپایی مراسمی شاد و مهیج بویژه اجرای نمایش جالب و طنز جابربن حیان ، دانش آموزان منتخب جشنواره جابربن حیان معرفی  و با دریافت هدایا مورد تقدیر قرار گرفتند.

ادامه ی تصاویر

 
ستارگان درخشان آموزشگاه

ستارگان چراغ های آسمانندو دانش آموزان برتر ،ستارگان آموزشگاه ما

و چه زیباست درخشیدن آنها و برخود بالیدن ما زیرا که پرچم حریم علمی امام رضا (ع) را بلند داشته ایم.

مراسم زیبا جشن ستارگان و یک روز با جابر در فضایی پر شور و نشاط و همزمان با ایام نورانی ماه مبارک رمضان انجام گرفت و از دانش آموزان برتر در زمینه های مختلف آموزشی و پرورشی تقدیر به عمل آمد و جوایز ستارگان آموزشگاه در جمع همکاران پایه اهدا گردید.

 
افـتخارات دانش آموزی در مسـابقات و جـشنواره های عـلمی پـژوهشی سال تحصیلی 96-95
با عرض تبریک و تهنیت به کلیه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت در بنیاد فرهنگی رضوی و تقدیر از کلیه همکاران فرهیخته، خانواده های محترم و دانش آموزان عزیز و توانمند که با تلاش ها، زحمات و پیگیری های بی وقفه ی خود افتخارات را رقم زده اند
 
  • جشنواره طرح و ایده:
با حضور حداکثری دانش آموزان این مجموعه در بین کلیه مدارس امام رضا علیه السلام و معرفی 10 اثر برگزیده از طرف پژوهشسرای امام رضا علیه السلام
 

ردیف

نام و نام خانوادگی ایده دهنده

عنوان ایده

1

ریحانه پیوندی

استفاده از سر نوشابه

2

یگانه انتظاری

پاشنه کفش قابل تنظیم

3

نازنین عبدالهی

کاپشن ساک دار

4

یگانه کسرایی

آموزش مهارتهای فنی و شغلی

5

فاطمه بیگدلی شاملو

کاغذ دیواری ژله ای

6

ستایش سلطانی

ناخن گیر حسگر برقی

7

سحر باغبان

تخته گوشت ایمن-دستگاه ژله زن

8

ملیکا ایلاقی حسینی

لیوان کانگرویی

9

مبینا جوکار

زیارت آسان معلولین و سالمندان

10

یاسمن مرادی

کارت الکتریکی کفش ها

 
  •  
  • جشنواره کشوری جابر بن حیان :

با حضور صددر صدی دانش آموزان و کسب رتبه ی دوم در بین کلیه مدارس اداره ناحیه 4 توسط واحد 5 دخترانه امام رضا علیه السلام

با انتخاب و معرفی 11 اثر برگزیده در سطح ناحیه   3 اثر برگزیده راه یافته به سطح استان (بالاترین آمار آثار برگزیده در بین مدارس ناحیه  مربوط به مدارس واحد 17 و واحد 5 می باشد)

ردیف

نام و نام خانوادگی

کلاس

1

زینب حسین نیا

پنجم2

2

پرنیان زیوری-عسل خجسته

ششم

3

یگانه انتظاری

پنجم4

4

یگانه محمد رضایی

چهارم3

5

ساره احمدی

چهارم1

6

یسنا علیمردانی

پنجم4

8

نادیا شکفته-کیمیا خسروپور

پنجم2

9

ملیکا کرد نوغانی

چهارم2

10

هلیا طاهریان

پنجم4

11

الهه شمس زاده

پنجم3

12

مریم خورشیدی

چهارم1

 
  • اسامی راه یافتگان به مرحله ی استانی:
 

ردیف

نام و نام خانوادگی

کلاس

1

یسنا علیمردانی

پنجم4

2

نادیا شکفته

پنجم2

3

کیمیا خسروپور

پنجم2

4

زینب حسین نیا

پنجم2

 
  • مسابقه عکاسی پژوهشی استانی:
در این مسابقه از طرف اداره آموزش و پرورش ناحیه 5، 3 نفر برگزیده از مدارس استان انتخاب و معرفی گردیده اند که 2 نفر آنها از مدارس واحد 17 و 5 می باشند.
 
 
 
  • منتخب مسابقه عکاسی پژوهشی: 
   پرنیان زیوری (ششم 1)
 
  •  
  •  
  • مسابقه ی جشنواره سازه های آبی :

در این مسابقه شش نفر برگزیده از کلیه مدارس ناحیه  توسط پژوهشسرای رویان انتخاب و معرفی گردیده اند که 3 نفر از آنها از واحد 17 و 5 می باشند.

  • برگزیده مسابقه جشنواره سازه های آبی :

هانیه جوادی (ششم)

 

  • مسابقات نشریه و روزنامه دیواری:

هفته پژوهش در پژوهشسرای امام رضا علیه السلام اعلام سه اثر برگزیده در بین آثار ارائه شد.

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

عنوان(نشریه-روزنامه دیواری)

1

مهرنوش فرشجی-فائزه غفاریان

روزنامه دیواری

2

فرزانه نجاری-نرگس جمالی-کیانا کدیور-حسنا مرتضایی

نشریه

3

فاطمه محمدظاهری-مریم سرادارقندچی

نشریه

 
 
  • مسابقات آزمایشگاهی عما:

اعلام 4 اثر برگزیده از دبیرخانه ی جشنواره واحد 8

اسامی برگزیدگان مسابقه:

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

کلاس

1

فاطمه شریفی نژاد

پنجم 4

2

مبینا فرامرزی

چهارم3

3

سارا احمدی

چهارم1

4

حسنا مرتضایی

ششم4

 

شایان ذکر است دانش آموز

فاطمه شریفی نژاد

موفق به کسب جایزه ویژه یعنی کسب مدال طلای این مسابقه گردید.

 
  • مسابقات ساخت و پرتاب موشک آبی:

توسط پژوهشسرای امام رضا علیه السلام

اسامی منتخبین مسابقه:
 

ردیف

نام و نام خانوادگی

کلاس

1

ساره احمدی

چهارم1

2

دیانا اکتشافی

چهارم3

3

ملیکا ایلاقی

چهارم3

4

دلارام طیفوری

چهارم3

5

ملیحه تحقیقی

پنجم 1

 
 
  • جشنواره استانی همایش علوم پایه :

ویژه دانش آموزان دوره ی دوم که توسط پژوهشسرای امام رضا علیه السلام برگزار گردیده است با 10 اثر برگزیده از این مجموعه

اسامی منتخبین جشنواره:

ردیف

نام و نام خانوادگی

کلاس

نوع اثر

1

هلیا هدایتی نژاد

ششم1

دست سازه(ژنراتور)

2

ریحانه پیوندی

پنجم4

دست سازه( آب شیرین کن خورشیدی)

3

هلیا هدایتی نژاد

ششم1

نقاشی

4

فامه صبوحی

ششم4

نقاشی

5

مهساسادات طاهری

ششم1

نقاشی

6

ستایش حسین زاده

ششم4

نقاشی

7

الهه شمس زاده

پنجم1

نقاشی

8

حنانه اسکویی

پنجم1

نقاشی

9

فاطمه صبوریان

پنجم4

نقاشی

10

ثنا استادی

چهارم4

دست سازه(منظومه شمسی)

 
  • کسب رتبه ی دوم استانی در مسابقه ی علمی (آزمون خیام) پایه پنجم:
اسامی برگزیدگان مسابقه علمی خیام پایه پنجم:
 

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

ستایش سروش

2

پرنیان قاسمی

3

فاطمه خردپیشه

 
 
  • کسب رتبه چهارم استانی در مسابقه علمی (آزمون خیام)  پایه ششم
  •  
  • کسب رتبه سوم ناحیه در آزمون های پیشرفت تحصیلی در پایه های چهارم ،پنجم،ششم
  •  
  • کسب رتبه سوم استانی در آزمون های مرآت پایه پنجم
  •  
  • کسب رتبه اول استانی و  پنجم کشوری در آزمون های مرآت پایه ششم
 
اقتخار آفرینانمان در آزمون نمونه دولتی سال تحصیلی 96-95
 
 

ردیف

 نام خانوادگی

نام

ردیف

 نام خانوادگی

نام

1

 خجسته

عسل

18

 زیوری

پرنیان

2

 حسینی

ریحانه سادات

19

 خدابخشی

ملیکا

3

 سرابیان

کیمیا

20

 طاهری

مهسا

4

 علامه

زهرا

21

 قائمی

مهرناز

5

 احمدنیا

فرناز

22

 بابایی

فاطمه

6

 تاج آبادی

یگانه

23

 زارعی

مریم

7

 عباسی

مهرناز

24

 فاطمی

یاسمین

8

 فریدونی راد

مبینا

25

 مرادی

ریحانه

9

 مدبری

نرگس

26

 مشکینی

مبینا

10

 نجاری

کوثر

27

 نجف زاده

فاطمه

11

 اصغرزاده

حانیه

28

 سالاری

سروناز

12

 سبک خیز

سارا

29

 محققی

فاطمه ثمین

13

 جمالی

نرگس

30

 ظریف

النا

14

 عباسی

کیمیا

31

 قنبرزاده

نسیم

15

 کدیور

کیانا

32

 متقی

پریسا

16

 نجاری

فرزانه

33

 بخشنده

ملیکه

17

موسوی نژاد

رقیه سادات

34

 هدایتی نژاد

هلیا

 
افتخارآفرینانمان در آزمون تیز هوشان سال تحصیلی 96-95
 
 
 
 
 

ردیف

نام

نام خانوادگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

1

زهرا

احمدیان یزدی

17

مینو

نوروز زاده

2

کتایون

اعلمی

18

پریسا

متقی

3

نرگس

جمالی

19

نسترن

جاهدیان

4

مهسا سادات

طاهری ریابی

20

فاطمه

نجف زاده

5

فرزانه

نجاری

21

حانیه

اصغر زاده خباز

6

فرناز

احمد نیا

22

رقیه سادات

موسوی نژاد

7

مهرناز

قائمی

23

حانیه

شریعتی

8

کوثر

نجاری

24

یگانه

تاج آبادی

9

فرنیا

فراوانی

25

کیمیا

عباسی موخر

10

فاطمه ثمین

محققی

26

پرنیان

زیوری

11

ریحانه سادات

حسینی ریوندی

27

ملیکا

خدابخشی

12

فاطمه

محمد ظاهری

28

سیده یاسمین

فاطمی

13

نسیم

قنبر زاده

29

النا

ظریف زارع

14

سیده مریم

سردار قندچی

30

مبینا

فریدونی راد

15

حسنا

مرتضایی

31

سروناز

 سالاری

16

زینب

عرب اسدی

 

   
 
تبریک خالصانه جهت موفقیت همکارعزیزمان

معلم متحول کننده ی جان لایعلم انسان ها به روان سالم است .

 )مقام معظم رهبری (

 

شما مربیان قرآن که سمبل کلام خدایید ،مربیان کارگاه انسان سازی هستید که با تجربیات خالصانه تان چراغ هدایت بنده هایش می شوید و قطعا عملتان مقبول درگاه احدیت خواهد بود.

 

همکار محترم

««سرکار خانم الهام لعل خباز»»

 

سربلندی و کسب موفقیت شما در

 

جشنواره کشوری تجربیات برتر آموزشی-تربیتی  اساتید و معلمان آموزش دینی و قرآن ابتدایی

 

را که با عنوان " طرح یادگیری و شناخت 12 امام نورانی برای کودکان ابتدایی" و پس از طی مراحل داوری که به عنوان پوستر برتر کشوری انتخاب شده است را تبریک عرض نموده و آرزومندیم به بالاترین مراحل رشد و تکامل صعود نموده و قله های معرفت و بصیرت را فتح نمایید.

 

افتخار آفرینان مدرسه ما...
 
باز هم افتخار آفریدید ای سر افرازان فیروزه ای پوش
 
 
 

ردیف

نام و نام خانوادگی دانش آموز

توضیحات

1

بیتا ابراهیمی

نقاشی -  منتخب یادواره کودک و محرم

2

مهرنوش بخشایی

نقاشی -  منتخب یادواره کودک و محرم

3

سیده هلیا مرعشی

نقاشی -  منتخب یادواره کودک و محرم

 

منتخبین دو و میدانی                    تاریخ مسابقه: 96/8/26

 

1

آموزشگاه امام رضا(ع) واحد 5

مقام سوم تیمی مسابقات دو و میدانی

2

تهمینه یزدانی

مقام دوم انفرادی مسابقات دو و میدانی 600 متر

3

ستایش فروتن

مقام سوم انفرادی مسابقات دو و میدانی پرش طول

4

مرضیه قربانی

مقام چهارم انفرادی مسابقات دو و میدانی 60 متر

5

ستایش فروتن

مقام چهارم انفرادی مسابقات دو و میدانی پرتاب وزنه

6

ستایش ایوبی

مقام چهارم انفرادی مسابقات دو و میدانی پرتاب توپ بیسبال

7

مبینا موسوی

مقام پنجم انفرادی مسابقات دو و میدانی 200 متر

8

زهرا میرشاهی

 

9

ستایش کاظمی

 

منتخبین تنیس روی میز                    تاریخ مسابقه :96/11/1

 

1

آموزشگاه امام رضا(ع) واحد 5

مقام دوم تیمی مسابقات تنیس روی میز

2

سارا صحرا گرد

 

3

هلیا خواجویی

 

4

هانیه ژیان

 

5

فاطمه وفادار

 

6

نیوشا عابدی

 

 

منتخبین بدمینتون                          تاریخ مسابقه: 96/8/20

 

1

آموزشگاه امام رضا(ع)واحد5

مقام دوم تیمی مسابقات بدمینتون

2

عالیه عزتی

 

3

سوگل رحیمی

 

4

آیدا ایزدپناه

 

5

مینو فرشچی

 

6

الهه شمس زاده

 

 

منتخبین والیبال                         تاریخ مسابقه:96/9/1

 

1

آموزشگاه امام رضا(ع)واحد5

مقام سوم تیمی مسابقات والیبال

2

مریم مجاهدین

 

3

نازنین غیاثی

 

4

آرمیتا پاکروح

 

5

ملیکا عابدی

 

6

دینا قناد

 

7

مین خوش سیما

 

8

مبینا موسوی

 

 

منتخب جشنواره تولید محتوا

 

1

صبا پور زرندی

منتخب استان و راه یافته به مرحله کشوری

 

افتخارات آموزشـــی - پژوهشـــــی
 

افتخارات آموزشـــی - پژوهشـــــی

دبستان دخترانه امام رضا(ع)
واحد5و17

درسال تحصیلی 95-94

 

ردیف

موضوع

رتبه و مقام

1

جشنواره کشوری جابربن حیان

(ویژه دانش آموزان)

 

19رتبه برگزیده منطقه ای

3 رتبه برگزیده  استانی

1رتبه  برگزیده کشوری

2

جشنواره طرح وایده پژوهشسرای امام رضا(ع)

(ویژه دانش آموزان)

32طرح برتردربین مدارس امام رضا(ع)

12طرح برگزیده و منتخب دربین مدارس امام رضا(ع)

(راه یابی طرح و ایده یکی ازدانش آموزان به جشنواره خوارزمی)

3

جشنواره استانی همایش علوم پایه پژوهشسرای امام رضا(ع)

(ویژه دانش آموزان)

1طرح برگزیده استانی در بخش دست سازه های آموزشی

4

جشنواره ناحیه ای طرح اصلاح الگوی مصرف

(ویژه دانش آموزان)

1طرح برگزیده ومنتخب ناحیه ای

5

آزمون ناحیه ای پیشرفت تحصیلی ویژه دانش آموزان پنجم وششم

کسب رتبه سوم دربین مدارس دخترانه وپسرانه

رتبه اول در مدارس دخترانه ناحیه

6

آزمون ناحیه ای تیزهوشان ونمونه دولتی ویژه دانش آموزان ششم

31قبولی در مدارس تیزهوشان

27قبولی در مدارس نمونه دولتی

7

آزمون های هماهنگ مبتکران ویژه دانش آموزان دوره دوم

کسب 1رتبه کشوری در پایه پنجم

 
 
 

ردیف

موضوع

رتبه و مقام

1

همایش مولفین و محققین پژوهشسرای امام رضا(ع)در هفته پژوهش

(ویژه همکاران)

انتخاب و معرفی یکی از همکاران آن مجموعه بعنوان مولف برتر و معرفی رابط پژوهشی این مجموعه به عنوان رابط برتر پژوهشی دربین مدارس امام رضا(ع)

2

انتخاب معلمین نمونه ناحیه 4

انتخاب ومعرفی یکی از همکاران این مجموعه بعنوان معلم نمونه منطقه (نفر چهارم ناحیه)

3

جشنواره درس پژوهشی اداره ناحیه 4

(ویژه همکاران)

کسب رتبه اول در سطح ناحیه توسط گروه درس پژوهی پایه اول این آموزشگاه

کسب رتبه سوم ناحیه توسط گروه درس پژوهی پایه سوم این آموزشگاه

4

جشنواره الگوهای برترتدریس

(ویژه همکاران)

کسب رتبه اول ناحیه ای واستانی توسط یکی از همکاران این مجموعه

5

جشنواره تولیدمحتوی الکترونیکی(ویژه همکاران)

کسب رتبه اول ناحیه ای و استانی توسط یکی از همکاران

6

جشنواره ارزشیابی کیفی توصیفی

(ویژه همکاران)

کسب رتبه اول ناحیه ای و استانی توسط یکی از همکاران

7

اجرای طرح هاو برنامه های استان خراسان رضوی

(ویژه همکاران)

کسب عنوان مجری منتخب کشوری در اجرای طرح هاوبرنامه های استان خراسان رضوی

8

انجمن اولیا و مربیان

کسب عنوان انجمن اولیا و مربیان برتر ناحیه در سال تحصیلی 95-94

 
 
افتخارآفرینان پایه ششم

شاکر و سپاسگزارم خداوندگار مهربان را که در ظل توجهات علی ابن موسی الرضا (ع) و تلاش معلمینی که با آفتاب مهربانیشان توکل و امید وتلاش را در وجود دانش آموزانمان بارور ساختند و برخود فرض می دانم تبریک صمیمانه عرض کنم خدمت خانواده بزرگ رضوی و دختران پرتلاش و آینده سازم در کسب نتایج درخشان در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

اسامی  31 دانش آمـــــــــوز
پذیرفته شده در
آزمون تیزهوشان
 

پرستو تیرداد

سامینا سروری

کیانا زحمت کش

مطهره سیدی

حنانه کوکبی

یگانه کشمیری

یگانه موقر مقدم

یگانه وظیفه دان

نیلوفر احمد زاده

ستایش اسمعیل زاده نوغانی

بهناز بنائی فرد

پرستو امانیان بیدختی

مهسا خجسته باقر زاده

یاسمن امیری

ریحانه رضائی

یاسمین حسینی

دریا کرم الدین

صفا سادات حسینی

هستی نکوزاد فرهادگرد

ستایش حدریان

شیوا نوری

اسما رامشت

نجمه اهویی

زهرا رضازاده

غزل اخوان مهدوی

سیده نینا رفیعی

نیلوفر باغستانی

مطهره زارع باغبری

حانیه نوابی مقدم

ملیکا سعیدی فر

و

 زینب کبیری

 

اسامی 27 دانش آموز پذیرفته شده در

آزمون مدارس نمونه دولتی
(آمار فعلی بدون اعلام دانش آموزان ذخیره)

 

یگانه کشمیری

شیوا نوری

مبینا حجازیان

بهناز بنایی فرد

پرنیا اشجعی

دریا کرم الدین

صفا سادات حسینی

سیده یاسمین حسینی

ستایش حیدریان

اسما رامشت

فاطمه معتمدی نیک

حانیه نوابی مقدم

غزل اخوان مهدوی

دلارام منتظری

صبا خیاط زاده ایرانی

سیده فاطمه هدی حسینی

سیده مطهره سیدی

شهرنوش کدکنی

طهورا توانایی مروی

پرستو تیرداد

کیانا زحمتکش

حنانه کوکبی

فاطمه سادات کیوان زاده

هدی موحدی فاضل

صبا موسوی اصفهانی

یگانه موقر مقدم

ریحانه سادات هاشمی

 

 
سیده طیبه حسینی
مــدیــریــت دبــســتــان دخــتــرانــه امــام رضــا(ع)
 
 
رتبه های سرود و تئاتر

پیامبرگرامی اسلام (صلی الله و علیه وآله وسلم )می فرمایند :

اى على! انسان صالح سه نشانه دارد: با عمل صالح، میان خود و خداوند را اصلاح می‏كند، با علم، دینش را اصلاح مینماید و براى مردم، همانى را میپسندد كه براى خود میپسندد.

با استعانت از ایزد منان و الطاف همیشگی امام رضا (علیه السلام) از صمیم قلب این رتبه های زیبای مدرسه را به کلیه کادر و خانواده های محترم و دانش آموزان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. توفیقات روزافزون را از درگاه خداوند منان آرزو می‌نمایم

رتبه دوم سرود همگانی - پایه پنجم و ششم

رتبه سوم سرود همگانی - پایه دوم و سوم

رتبه دوم سرود توسط دانش آموزان آموزشگاه

رتبه سوم تئاتر توسط دانش آموزان آموزشگاه

تبریک و تهنیت به خانواده بزرگ رضوی
 
 

خانواده بزرگ رضوی مفتخریم برگی دیگر از افتخارات دبستان دخترانه امام رضا(ع) را به شما تبریک و تهنیت بگوییم.

دانش آموزان توانمند و پژوهشگر این آموزشگاه توانسته اند با حضور پر رنگ خود در ارائه پروژه های بسیار ناب در جشنواره جابربن حیان، بیشترین رتبه های برتر را در سطح اداره ناحیه 4 به خود اختصاص می دهند.

19 اثر منتخب اداره ناحیه 4 و 3 اثر نیز به مرحله ی استانی راه یافته اند.

 

3 اثر راه یافته به مرحله استانی

نام ونام خانوادگی

عنوان پروژه

مهر ناز قائمی

خط کش چند منظوره وکم حجم

هلیا هدایتی نژاد- ریحانه مرادی- فاطمه نجف زاده

اولین پیامک دنیا

فاطمه السادات ابن الرضا

توپی برای چهل و هفتمین کرموزوم

 

اسامی دانش آموزان منتخب ناحیه

ردیف

نام ونام خانوادگی

عنوان پروژه

1

عسل احمدی – رها اصولی – سارا امانیان

آشپزخانه ای از دل زمین

2

کوثر دفاعی - فاطمه زهرا دلقندی- رزینا ضیایی

الماسهایی از آسمان

3

فرزانه امین زاده

ارقام پسته ایران

4

آترین حیدری مهر - رزا رحیمی - زینب رضایی

مروارید های درخشان

5

آرزو نظامی - عسل شکیبایی

گنج های به جا مانده از جانوران

6

بهار اساسی - فاطمه تریگان  - روژان بندگی

جعبه ابزار کوچک من

7

زهرا عبدالحسینی

حیوانات با ایمان

8

روشنا گلمکانی

عشق موش

9

سیده ریحانه موسوی - سیده ملیکا صداقت - هستی قهار سیج

دکتر سنگی

10

زهرا آوان - ستایش عزیزیان

گیاهان آپارتمانی

11

فاطمه السادات ابن الرضا

توپی برای چهل و هفتمین کرموزوم

12

مهر ناز قائمی

خط کش چند منظوره وکم حجم

13

حانیه نوابی مقدم - هدیه صالحی

دستگاه اکسیژن  ساز

14

مهدیس محمد نژاد- کیمیا سرابیان- مروارید هاشم زاده

آسان کش

15

هلیا هدایتی نژاد -ریحانه مرادی -فاطمه نجف زاده

اولین پیامک دنیا

16

فرناز احمد نیا - عاطفه صالحی پور- مبینا فریدونی

کاسه صبر مایعات

17

مرضیه قربانی -ستایش سروش - ماریا گلمکانی

گل های پوشکی 

18

کوثر قاسمی - سارا مسگریان

کلر ماده تهدید کننده

19

آیلین جلیلی  عسل خجسته - روژینا فیروزی

خط های نجات دهنده

 

 

 
تبریک به خانواده بزرگ رضـــــوی
 

با سلام و احترام

 و عرض تبریک به خانواده بزرگ رضـــــوی:

خدا را شاکریم که در ظل توجهات علی بن موسی الرضا(ع) آموزشگاه موفق به کسب رتبه سوم آزمون پیشرفت تحصیلی در بین کلیه مدارس ناحیه 4 و کسب 28 رتبه معارف و فرهنگی-هنری، ورزشی و 56 رتبه پژوهشی (طرح و ایده، همایش علوم پایه، جشنواره جابربن حیان) گردیده است.

 

همکار عزیز و گرامی خدا قوت

و آرزوی توفیق هر چه بیشتر شما

نتایج مسابقات شنا
 

نتایج مسابقات شنا

قهرمانی آموزشگاه های استان خراسان رضوی

 

 

مقام دوم - مختلط تیمی (رشته 4 در 50 متر)

مقام دوم - آزاد تیمی (رشته 4 در 50 متر)

 

ترلان تائبی

نفر اول انفرادی – 50 متر پشت

نفر دوم انفرادی – 50 متر آزاد

نفر سوم انفرادی – 100 متر آزاد

 

ملیکا مجاهد

نفر سوم انفرادی – 50 متر پروانه

نفر سوم انفرادی – 50 متر پشت

 

تهمینه یزدانی

نفر سوم انفرادی – 50 متر آزاد

کسب رتبه در طرح اصلاح الگوی مصرف انرژی
 

تقدیر و تشکر

کسب رتبه در طرح اصلاح الگوی مصرف انرژی

توسط دانش آموز عزیز بهناز بنایی فرد در سطح اداره ناحیه 4

با تقدیر و تشکر از کلیه دانش آموزان عزیز دوره دوم که آثار قابل توجهی در طرح اصلاح الگوی مصرف ارائه کرده اند ولی با توجه به اینکه آموزشگاه مجاز به معرفی فقط 10 اثر برتر به اداره ناحیه 4 به همراه اسامی این 10 نفر که در طرح های خود ایده نیز ارائه داده اند اعلام می گردد.

1

بهناز بنایی فرد(برگزیده ناحیه)

پایه ششم

2

نرگس جمالی

پایه پنجم

3

مبینا هنری

پایه پنجم

4

زینب سادات دشتی

پایه ششم

5

ملیکا پاپولی

پایه پنجم

6

ریحانه اسکویی

پایه پنجم

7

نیایش خواجه زاده

پایه پنجم

8

آیه افخمی

پایه چهارم

9

سارا سبک خیز

پایه پنجم

10

فاطمه نجف زاده

پایه پنجم

 

 

روز معــــــــــــلم
کسب رتبه ی استانی در آزمون سنجش تحصیلی
 

دانش آموز عزیز:

اینک که پرتو اندیشه های ژرف و جلوه های تابناک و درخشان علم و دانش در آینه حضور سبز شما شکوفا گردیده است، کسب رتبه ی استانی در آزمون سنجش تحصیلی را به شما دانش آموز عزیز و اولیای گرامی و معلمین سخت کوش تبریک و تهنیت می گوئیم.

توفیق روز افزون شما را از درگاه یکتا هنرمند، هستی خواستاریم.

مریم اسماعیلی – رتبه ی دوم استان

نیکی عابدیان – رتبه ی چهارم استان

سعیده صمیمی – رتبه ی پنجم استان

نتایج مسابقات ناحیه4 تئاتر
 

دانش آموزان شکوفه های باران گروه تئاتر آموزشگاه، در مسابقات ناحیه 4 موفق به کسب مقام سوم گردیدند.

این موفقیت دیگر را مدیون زحمات بی دریغ کادر پرورشی-سرکار خانم عباسی و هم چنین دانش آموزان و اولیای محترم که ما را در این امر یاری رساندند، هستیم.

کسب رتبه اول در طراحی صحنه و موسیقی در مسابقات تئاتر توسط سرکار خانم عباسی

کسب رتبه دوم بازیگری در مسابقات تئاتر ناحیه4 توسط طوبی فرجامی

اعضای گروه تئاتر:

طوبی فرجامی، نرگس عدالتیان، عطیه حقانی، پریا آیت الهی، فاطمه خزاعی، آتنا همتیان، هدیه قدیمی، سروناز ضیغمی، بهار اصیلی